Twoje urodziny

Udostępnij w mediach

29.04.2012

Dzisiaj są Twoje urodziny. Pamiętam jak przyszłaś na świat. Jak dowiedziałam się,  że będziesz dziewczynką. Taka radość. Uruchomiła się wyobraźnia .Nie zapomnę jak leżałas w łóżeczku długo Cię obserwowałam,  zastanawiając się jaka będziesz. Wyobrażałam sobie wspólne babskie zakupy  i jak to kiedyś ja będę przy Tobie,  gdy to Ty będziesz trzymała w ramionach swoje dziecko. Jednak to były tylko moje plany. Inne były zamierzenia Boga względem Ciebie. Nie jest łatwo żyć z myślą, że już nie mogę Cię przytulić,   że to co kiedyś sobie wyobrażałam nigdy się nie spełni. Ale jednego się nauczyłam. Kiedy zachorowalas nasze plany , to tylko być jak najdłużej i jak najwięcej przy Tobie. To właśnie dzięki Tobie nauczyłam się nie mieć planów

Żyć każdym dniem. Nie wybiegam w przyszłość. I cieszę się z zupełnie innych rzeczy,  które są najważniejsze,  czyli że mam dla kogo żyć. Cieszę się, że mam chlopcow. Twoi bracia nigdy nie zastąpią mi Ciebie. Ale sprawiają że chcę żyć .

Oliwko,  zawsze będę dziękować Bogu za 6 lat Twojego życia,  za to, że byłaś,  że mogłam Cię kochać i nauczyć się przy Tobie prawdziwej matczynej miłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *